SPRAWDZAJ POZYCJĘ WYBRANEGO SAMOCHODU

Monitoring GPS

Podstawowa funkcjonalność systemu do monitorowania pojazdów, to śledzenie samochodów w czasie rzeczywistym. Dokładna pozycja pojazdu wraz z możliwością określenia kierunku jazdy pozwala z kilku sekundowym opóźnieniem obserwować z jaką prędkością pojazd porusza się na danej trasie. Jeśli sterownik jest podpięty do komputera pokładowego możemy także obserwować
na przykład poziom paliwa w zbiorniku, obroty silnika, bieżący status czasu pracy kierowcy oraz wiele innych informacji zależnych od modelu oraz marki samochodu.

Jeśli nie mamy możliwości śledzenia na bieżąco, możemy odtworzyć przejechaną trasę i przeglądać jej przebieg w wygodnym dla nas terminie. Trasa podzielona jest na bardzo gęste punkty, w których możemy odczytać interesujące nas zdarzenia typu POSTÓJ, ZATRZYMANIE, UBYTEK PALIWA oraz wiele innych ważnych informacji jak na przykład alarm o zbliżającym się PRZEGLĄDZIE pojazdu.

Pozycję wybranego samochodu lub grupy, możesz w łatwy sposób udostępnić zewnętrznej spedycji lub kontrahentowi, a podgląd pojazdu sam wygaśnie w określonym terminie.

Szczegółowe raporty z przejechanej trasy można znaleźć w dziale Kontrola floty pojazdów.

Korzyści:

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z naszym działem handlowym.