Jaki pakiet będzie najlepszy dla mojej firmy?

Oferta TEL-INF obejmuje trzy pakiety, które różnią się od siebie ceną oraz zakresem usług. Jeśli zastanawiasz się, który z nich sprawdzi się w przypadku Twojej firmy najlepiej, zapoznaj się z ich najważniejszymi funkcjami i zaletami.

Pakiet Podstawowy

Pakiet Podstawowy to rozwiązanie dla małych firm, które wysyłają pojazdy w trasy wyłącznie po Polsce. Zawiera usługi, które umożliwiają śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym oraz przesyłanie danych na terenie kraju. Informacje udostępnia za pomocą aplikacji mobilnej, a historie tras przechowuje przez okres 6 miesięcy po ich odbyciu. Pakiet Podstawowy nie obejmuje jednak monitoringu czasu pracy kierowcy, który jest bardzo ważny dla lepszego zarządzania zasobami ludzkimi w firmie oraz sprawnego rozliczania pracowników. Nie daje też opcji zdalnego odczytu tachografu. Sprawdzi się więc w przypadku przedsiębiorstw, które nie zatrudniają dużej liczby kierowców i posiadają swoje alternatywne metody raportowania.

Pakiet Standard

Pakiet Standard zawiera te same funkcje, co Pakiet Podstawowy, lecz oprócz tego oferuje przesyłanie danych na terenie Unii Europejskiej oraz pomiar ilości zużycia paliwa. Ten stanowi natomiast bardzo istotny czynnik zarządzania flotą samochodową.  Narzędzie to pozwala bowiem kontrolować ilości płynu w zbiornikach pojazdów o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Dzięki niemu wiesz dokładnie, ile paliwa spalają poszczególne samochody, a także jak przedstawia się stosunek kosztów przeznaczonych na paliwo do jego faktycznego zużycia. To tani, bezpieczny i wygodny sposób na nadzorowanie poziomu płynów w baku.

Pakiet Premium

Pakiet Premium łączy w sobie funkcje Pakietu Podstawowego i Standard, wzbogacając je jeszcze o trzy bardzo ważne elementy – zdalną obsługę tachografu, monitoring bieżącego czasu pracy kierowcy oraz indywidualne raporty okresowe. Co więcej, umożliwia przesyłanie danych nie tylko na terenie Polski i Europy, ale także na Wschodzie. To kompleksowy zbiór usług, który polecamy każdej większej firmie transportowej. Za niewielką kwotę zapewnia wygodne i bardzo praktyczne rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie pojazdami oraz aktywnością pracowników w przedsiębiorstwie.

Zdalny odczyt tachografu pomaga zaoszczędzić czas i środki, jakie należałoby przeznaczyć na zakup drogiego czytnika oraz uciążliwe spisywanie danych bezpośrednio z pojazdu. Monitoring bieżącego czasu pracy kierowcy daje pogląd na aktywność i wydajność pracowników, a przez to umożliwia ich łatwiejsze rozliczanie. Indywidualne raporty okresowe zbierają natomiast okresowe informacje o działaniu spółki, dzięki czemu dają większą kontrolę nad jej organizacją i finansami. W połączeniu z funkcjami opisanymi wyżej, przy okazji dwóch pierwszych pakietów, Pakiet Premium zawiera wszystko, co jest potrzebne do sprawnego funkcjonowania firmy transportowej.